Image Alt

Trening EMS

Trening EMS:

EMS - Electrical Muscle Stimulation, czyli elektrostymulacja mięśni jest z powodzeniem stosowana w sporcie oraz fizjoterapii od wielu lat. Treningi EMS to obecnie najbardziej efektywna metoda treningowa i rehabilitacyjna XXI wieku. Treningi personalne prowadzimy w nowoczesnych studiach na Powiślu i Stegnach.

Działanie:

Trening EMS polega na stymulacji impulsami elektrycznymi o różnej częstotliwości. Precyzyjne umiejscowienie elektrod na kombinezonie EMS, stymuluje jednocześnie dziewięć głównych grup partii mięśniowych. Pozwala to na osiągnięcie pożądanych efektów w bardzo krótkim czasie!

Baza Wiedzy

Najczęściej zadawane pytania:

Jak szybko zobaczę efekty?

Pierwsze efekty pojawiają się już po kilku sesjach treningowych. Wszystko zależy od genetycznych predyspozycji, jednak badania naukowców dowiodły, że już 4 treningi spowodowały znaczący przyrost siły oraz wytrzymałości u trenujących. Trenując regularnie i z zaangażowaniem możesz osiągnąć pożądane efekty około 3 razy szybciej, niż podczas ćwiczeń na klasycznej siłowni.

Czy trening EMS powoduje ból?

Nie. Trening EMS jest całkowicie bezbolesny. Większość osób przyznaje, że ćwiczenia tą metodą są przyjemne, ale zarazem bardzo intensywne. Specjalny kombinezon zapewnia wygodę i perfekcyjnie dopasowuje się do ciała, dzięki czemu trening według osób ćwiczących jest przyjemny dla ciała.

Czy elektrostymulacja mięśni jest bezpieczna?

Trening EMS jest bezpieczny, jest to sprawdzona metoda wykorzystywana z powodzeniem przez rehabilitantów i fizjoterapeutów. Należy jednak pamiętać, że nie mogą korzystać z niego osoby z rozrusznikiem serca, osoby w ciąży i osoby chorujące na nowotwór. Przed treningiem przeprowadzamy wywiad dotyczący kwestii medycznych, możesz zatem być pewien, że w przypadku jakiś wątpliwości Nasz trener poinformuje Cię o tym.

Ile sesji treningowych należy wykonywać w ciągu tygodnia?

Sugerujemy dwie sesje treningowe w ciągu tygodnia. Trening EMS odpowiada wtedy treningowi na siłowni przez około 1,5-2h wykonywanemu trzy razy w tygodniu.

Czy trening EMS likwiduje cellulit?

Oczywiście. Impulsy elektryczne wytwarzane podczas treningu docierają do głębszych partii mięśni, co powoduje zwiększenie ukrwienia tkanki mięśniowej i łącznej zapewniając zdrową skórę oraz działając antycellulitowo.

Czy poradzę sobie na treningu?

Tak, trening z wykorzystaniem technologii EMS jest bardzo prosty i intuicyjny. Nasz trener personalny zadba o to, aby poziom ćwiczeń był dopasowany do Twoich możliwości i aktualnej formy. Nie musisz więc martwić się tym, że nie masz doświadczenia w ćwiczeniu na siłowni.

Zamknij

Profesjonalny trening personalny EMS to 30 minut stymulacji 9 głównych grup partii mięśniowych, podczas których ciało otrzymuje ponad 140 razy więcej napięć mięśni niż podczas tradycyjnego treningu.

Lokalizacje

Al. 3 Maja 2
Wejście od ul. Potockiego 4
00-391 Warsaw

ul. Jana III Sobieskiego 45
02-930 Warszawa

Godziny Pracy

Poniedziałek – Sobota:
10:00 – 20:00

Social Media
O Nas