Image Alt

Marcin Zaborski

Marcin Zaborski

Cześć, mam na imię Marcin.

 

Pracuje jako trener personalny oraz trener EMS. Swoją przygodę z aktywnością fizyczną zaczynałem od koszykówki oraz jazdy ulicznej na deskorolce. Te dwie dyscypliny przez długi czas były mi bardzo bliskie i ciągle przeplatają się w moim obecnym życiu. Z wiekiem coraz więcej uwagi poświęcałem zdrowemu odżywianiu i poprawie swoich predyspozycji sportowych jak i sylwetkowych – tak trafiłem na siłownię.

 

Od kilku lat to treningi siłowe nie opuszczają mnie nawet na krok. Wraz ze swoim rozwojem starałem się dzielić zdobytą wiedzą z osobami z mojego otoczenia i to doprowadziło mnie do tego czym zajmuję się dziś. W swojej pracy jako trener sporo uwagi poświęcam na budowaniu świadomości ruchowej osób, które ze mną współpracują. Jestem zdania, że odpowiednio przeprowadzony trening może przyczynić się do zdrowego i długofalowego progresu w różnych dziedzinach naszego życia.

 

Poza treningami bardzo lubię wypoczywać w terenach górskich i lasach. Otwarte, zielone tereny pozwalają mi zachować odpowiedni balans pomiędzy treningami, a spokojem wewnętrznym.

MARCIN
Zamknij

Profesjonalny trening personalny EMS to 30 minut stymulacji 9 głównych grup partii mięśniowych, podczas których ciało otrzymuje ponad 140 razy więcej napięć mięśni niż podczas tradycyjnego treningu.

Lokalizacje

Al. 3 Maja 2
Wejście od ul. Potockiego 4
00-391 Warsaw

ul. Jana III Sobieskiego 45
02-930 Warszawa

Godziny Pracy

Poniedziałek – Sobota:
10:00 – 20:00

Social Media
O Nas