Image Alt

Klaudia Jackiewicz

Klaudia Jackiewicz

Cześć! ? Nazywam się Klaudia Jackiewicz, a oto kilka słów o mnie…

 

Ponad połowę życia jestem związana z aktywnością fizyczną, dzięki czemu obecnie jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego. ? Swoją sportową historię rozpoczęłam w wieku 7 lat, kiedy mama zapisała mnie na treningi gimnastyki artystycznej ? i akrobatyki sportowej ?‍♀️ w warszawskim Pałacu Młodzieży. Byłam nadpobudliwym dzieckiem, ? a gimnastyka stała się idealną metodą na wykorzystanie mojego potencjału i niekończącej się energii. ? Umiejętności nabyte na treningach otworzyły mi drzwi do próbowania i realizowania się w różnych dyscyplinach sportowych. Po 10 latach trenowania (zupełnie przypadkiem) trafiłam pod skrzydła klubu bokserskiego ? i tak rozpoczęła się moja przygoda z „szermierką na pięści”, w której otrzymałam szkołę pokory i dyscypliny oraz stoczyłam zacięte walki krajowe i międzynarodowe.

 

Kocham sport i pracę z ludźmi, ? dlatego dziś stoję po drugiej stronie i spełniam się jako trener EMS, trener boksu i samoobrony oraz instruktor snowboardu, ? a ponieważ szukam nowych wyzwania i adrenaliny jestem również certyfikowanym skoczkiem spadochronowym. ?

 

Uwielbiam przekazywać swoim podopiecznym pozytywną energię, ? motywować i uświadamiać, że sport jest dla każdego, a dobierając odpowiednie narzędzia i dostosowując ćwiczenia do Twoich potrzeb i możliwości jesteśmy w stanie osiągnąć założone przez Ciebie cele niezależnie od wieku, płci czy masy ciała. ?

MARCIN
Zamknij

Profesjonalny trening personalny EMS to 30 minut stymulacji 9 głównych grup partii mięśniowych, podczas których ciało otrzymuje ponad 140 razy więcej napięć mięśni niż podczas tradycyjnego treningu.

Lokalizacje

Al. 3 Maja 2
Wejście od ul. Potockiego 4
00-391 Warszawa

ul. Jana III Sobieskiego 45
02-930 Warszawa

Godziny Pracy

Poniedziałek – Sobota:
10:00 – 20:00

Social Media
O Nas